telefon

Hakkımızda


ALYA DANIŞMANLIK

Biz kimiz?

Alya İzmir Dan. İnsan Kayn. Değ. Tic. Lt. Şti. olarak 2009’dan bu yana, siz seçkin ailelerimizin ev personellerini temin etmekten mutluluk duyuyoruz. 

Bir aile firması olan Alya Danışmanlık, yaşadığınız tüm mekanlar için, yatılı ve gündüzlü kalifiye ev personelleri temin etmektedir. Alya Danışmanlık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İşkur lisansına sahip “1243” belge nolu Özel İstihdam Bürosu’dur.

Ne Yapıyoruz?

Aşağıdaki alanlarda yatılı ve gündüzlü ev personelleri temin etmekteyiz.


Çocuklarınız İçin Hasta ve Yaşlılarınız İçin Evleriniz İçin
Bebek bakıcısı Hasta bakıcısı Ev işi elemanı
Profesyonel dadı Yaşlı Bakıcısı Aşçı
Çocuk Bakıcısı Günlük Refakatçi Villa Personeli
Ev Öğretmeni Hemşire Bahçıvan
Oyun ablası Ev Temizlik Elemanı Özel Şoför

Halk arasında “bakıcı bulma şirketi”, “bakıcı ajansı”, “bakıcı danışmanlığı” gibi isimlerle anılan ev personeli yönlendiren şirketler ile ailece ilk tanışmamız 2000’li yılların başlarına denk geliyor.


Kendi yaşlımız için bakıcı ararken Çıktığımız bu yolda birçok şirket ile Çalışma yaptık. Sonuç alamamamızın sebebi, şirketlerin 2 ay gibi kısa bir sürede eleman değiştirme haklarının “3 eleman” ile sınırlı olmasıydı.


Şirketimiz diğer firmalardan farklı olarak sizlere 2 ay boyunca “sınırsız eleman değişikliği” hakkı vermektedir. 

Size en uygun elemanı bulana kadar yeni aday yönlendirmesi yapıyoruz. 

Bunun anlamı iki taraf için de zaman kaybı olmaması adına her seferinde ilk kez eleman alıyormuşsunuz gibi ilgili ve özverili bir hizmet görecek olmanızdır.

Firmamız yaşadığınız tüm mekanlar için yatılı ve gündüzlü ev personeli temin etmektedir.

Hem Türk Vatandaşları ile hem de yabancı elemanlar ile çalışmaktayız. Çalıştığımız yabancı elemanlarımızın ülkeleri aşağıdadır.

Türkmenistanlı Bakıcı

Özbekistanlı Bakıcı

Kırgızistanlı Bakıcı

Kazakistanlı Bakıcı

Filipinli Bakıcı

Nepalli Bakıcı

Ugandalı Bakıcı

Bulgaristanlı Bakıcı

Romanyalı Bakıcı

NOT: Yabancılardan oturum izni olmayan (kaçağa düşmüş) ve tecrübesi olmayan elemanlarla çalışmıyoruz.

Çalışma Şeklimiz


Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda istedikleri kriterlere uygun adayları kendi cv portföyümüzden temin ediyoruz. Daha sonra müşterimizin uygun olduğu bir gün ofisimizde ya da elemanın çalışmasını istedikleri evde bizim de bulunduğumuz bir görüşme organize ediyoruz.

2 Ay sınırsız Değişiklik

Anlaşma sağlandığı taktirde, işe başlayan elemandan memnun kalınmazsa 2 ay boyunca müşterimizin istediği kadar eleman değişikliği yapabileceğine dair sözleşme yapıyoruz. Bu organizasyonun hizmet bedeli, çalışanın bir maaşı tutarıdır. 

Yaşadığınız tüm mekanlar için, yatılı ve gündüzlü ev personelleri temin eden firmamız, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı lisansına sahip “1243” belge nolu Özel İstihdam Bürosu’dur. 
REFARANSLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Referans listemizde adının yayınlanmasına izin veren müşterilerimizin isimleri bulunmaktadır.Populer Bakıcı Sayfa Etiketleri

bebek bakıcısı bebek bakıcısı istanbul bebek bakıcısı bakırköy bebek bakıcısı ataköy bebek bakıcısı florya çocuk bakıcısı çocuk bakıcısı istanbul çocuk bakıcısı bakırköy çocuk bakıcısı ataköy çocuk bakıcısı florya hasta bakıcı hasta bakıcı istanbul hasta bakıcı bakırköy hasta bakıcı ataköy hasta bakıcı florya yaşlı bakıcı yaşlı bakıcı istanbul yaşlı bakıcı bakırköy yaşlı bakıcı ataköy yaşlı bakıcı florya